İzmir, tarihle modernliğin kucaklaştığı, denize aşık bir şehir. İşte bu eşsiz kente, İzmir’in en büyük mimarlık ofisi EpiG Mimarlık tarafından tasarlanan ve Koç İnşaat ile Mistral GYO tarafından hayata geçirilen Mia Port, şehrin bu dokusuna mükemmel bir uyum sağlıyor. Panoramik İzmir manzarasıyla, Karşıyaka’dan Kordon’a, Urla’ya kadar 360 derecelik açıda şehrin tüm renklerine tanıklık etme fırsatı sunuyor.

Ulaşımın ve Konforun Merkezinde

İzmirli’nin zamanını trafikte harcamak istemediğini bilen Mia Port, ulaşımın kalbinde konumlanıyor. Projenin hemen önünden geçen otobüs hatları, İZBAN ve METRO aktarma istasyonu sayesinde İzmir’in dört bir yanına kolayca ulaşım imkanı sunuyor. Alsancak, Konak, Karşıyaka gibi merkezi noktalara sadece birkaç dakika içinde varabilirsiniz. Havalimanına ise sadece 25 dakika mesafede, İzban kolaylığıyla ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezi ve AVM’lere Yakınlık

Mia Port, şehir merkezine ve popüler AVM’lere yakın konumuyla öne çıkıyor. Alsancak, Bornova ve Bayraklı yeni şehir merkezlerine sadece 5 dakika mesafede bulunuyor. Ayrıca Ege Perla AVM’ye 5 dakika, Forum Bornova, Point AVM ve Westpark AVM’ye ise sadece 15’er dakikalık sürelerde ulaşabilirsiniz.

Eşsiz İzmir Deneyimi

İzmirli, denize yakın yaşamayı, sevdikleriyle kısa mesafelerde buluşmayı ve şehrin tüm güzelliklerini yakından deneyimlemeyi sever. Mia Port, bu özgün İzmir deneyimini yaşamak isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor. İster Karşıyaka sahilinde bir yürüyüşe çıkın, ister Alsancak’ta bir boyoz kahvaltısı yapın; Mia Port, şehrin ritmini ve enerjisini kapınıza getiriyor.