Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

1978 Yılında, DOĞAN KOÇ tarafından kurulan firmamız; inşaat malzemeleri satışı ve imalatı ile sektöre adım atmıştır.1995 yılından itibaren ise müteahhitlik sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.Üretim faaliyetlerimiz arasında; konut ve işyerleri yer almaktadır. Yapmış olduğu kaliteli çalışmalar, sağladığı referanslar ve konusunda deneyimli uzman kadrosu ile sektörde yıllardır güvenilir olarak tanınmaktadır.Bugüne kadar birçok projeye imza atan şirketimiz, yüzlerce aileye huzurlu ve mutlu yuvalar kazandırmış ve kazandırmaya da devam edecektir.

misyon

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden bölgede ve Türkiye’de faliyet gösterdiğimiz sektörde lider konumuna erişmek.

vizyon

Faliyet gösterdiğimiz sektörde güvenilir, yeniliğe açık, işinde uzman ve daima kaliteyi hedefleyen değerlerimizi koruyarak, çalışanlarımıza ve tüm iş ortaklarımıza sürekli değer kazandırmak.

Sosyal sorumluluk

İzmir’de inşaatına başlanacak olan DOĞAN KOÇ KÜLTÜR MERKEZİ projesi 3 kattan oluşacak yapının bodrum katı otopark olarak düzenlenecektir.

Merkezde tiyatro gösterilerinin, eğitimlerin ve çeşitli etkinliklerin yapılacağı sahneye sahip 2 salon yer alıyor.

Sanatçıların ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına tüm ayrıntıların düşünülerek tasarlandığı kulislere sahip kültür merkezinde özel kokteyl ve sergi alanları bulunacaktır.

Online randevu ve bilgi için

Size Ulaşalım

Size özel ayrıcalıklar ve öncelikli fırsatlar için lütfen formu doldurunuz.